Maxima Medisch Centrum
Over MMC
Nieuwsoverzicht
Twitterspreekuur over eerste hulp bij ongevallen
Vragen over eerste hulp bij ongevallen?
Máxima Medisch Centrum organiseert dinsdag 13 december een twitterspreekuur over eerste hulp bij ongevallen. Van 10.30 uur tot 11.30 uur geeft mw. F. Wouters, Spoedeisende Hulp arts antwoord op al uw vragen die via Twitter binnenkomen op @mmc. Vragen plaatsen/doorsturen kan al vanaf nu. Plaats je vraag op Facebook op het prikbord van Máxima Medisch Centrum of stuur je vraag via Twitter naar @mmc en vermeld #drMMC in je bericht.
Er gaat geen dag voorbij of er gebeurt wel een ‘ongeluk’, thuis, op school of op het werk. Denk hierbij dan niet meteen aan ernstige gevallen zoals een auto-ongeval, aan een (vuurwerk)ramp of aan een hartstilstand. Het grootste deel van deze ongelukken is relatief klein, zoals een schaafwondje, een kneuzing, een verstuikte enkel of een verbrande vinger. Niets ernstigs, maar weet u wat u moet doen?
Spijtig genoeg kan het ook erger. Er wordt iemand aangereden door een auto, krijgt pijn op de borst of verslikt zich in het eten. Snel helpen is dan van levensbelang, weet u dan wat u kunt doen?
Dinsdagochtend mag iedereen van 10.30 tot 11.30 uur vragen stellen tijdens het Twitterspreekuur. Spoedeisende Hulp arts mw. F. Wouters zit klaar voor het beantwoorden van de vragen op @mmc. Gebruik de #drMMC om mee te twitteren.
Vanaf nu is het al mogelijk om je vragen te plaatsen/door te sturen. Stel je vraag via Facebook en plaats een deze op het prikbord van Máxima Medisch Centrum of stuur je vraag via Twitter naar @mmc en vermeld #drMMC.