HR Medewerker

MSB de Medici is een kleinschalige, platte organisatie die vraagt om een praktische HR aanpak. Door korte lijnen, directe gesprekken, is HR binnen de organisatie pragmatisch en makkelijk toepasbaar in de praktijk. Spreekt je dit aan? Dan zoeken wij jou als versterking in ons team.

Vacature details

  • Eindhoven, Veldhoven
  • 28 - 32
  • € 3.102,00 - € 4.177,00

Jij zorgt voor

Het hele palet van operationele werkzaamheden en bent daarmee als HR Medewerker verantwoordelijk voor een breed takenpakket. Bij de aanname van nieuwe medewerkers verzorg je een passend voorstel, voer je het arbeidsvoorwaardengesprek, stel je de arbeidsovereenkomst op en verzorg je alle indiensttredingdocumenten. Het correct verwerken van de mutaties in-, door- en uitstroom behoren ook tot je takenpakket. Je bent verantwoordelijk voor de personeels- en loonadministratie. Voor de loonadministratie worden wij ondersteund door een externe salarisadministrateur.

Je hebt een ondersteunende rol naar vakgroepen en medewerkers ten aanzien van arbeidsvoorwaarden en personeelsvraagstukken. Tevens draag je zorg voor een correcte naleving van de CAO Ziekenhuizen en overige geldende wet- en regelgeving.

Om de HR- afdeling verder te professionaliseren kom je met verbetervoorstellen die we met elkaar van a naar b brengen. Geen papieren werkelijkheid, maar beleid dat daadwerkelijk bijdraagt aan een sterke werkomgeving. We geloven in helderheid en vertrouwen met afspraken die passen bij wie wij zijn en hoe we samenwerken.

Dit doe je samen met

Jouw collega’s binnen het organisatiebureau van het MSB. Deze bestaat uit een directeur, een HR adviseur, een bestuurssecretaresse en twee controllers. Samen met de HR Adviseur leid je alle HR -processen van MSB de Medici in goede banen. Daarnaast heb je frequent contact en overleg met de diverse vakgroepen.  Onze vijftien vakgroepen bestaan uit diverse professionals, waaronder medisch specialisten, physician assistants (PA’s), arts-assistenten niet in opleiding tot specialist (ANIOS), onderzoekers en vakgroepmanagers. We blijven alert op duurzame teamdynamiek gericht op continuiteit en collegialiteit, waarbij wij zorgdragen voor een evenwichtige in- en uitstroom van personeel.

MSB de Medici 

MSB de Medici is een maatschap die per 1 januari 2015 is opgericht, waarin alle vrijgevestigde medisch specialisten die in het Máxima MC werken, zijn verenigd. We hebben diverse arbeidsrelaties binnen het MSB, wat vraagt om maatwerk in benadering, maar ook om gedeelde waarden in professionaliteit en samenwerking. Iedere collega draagt bij aan een collegiale cultuur, goede patiëntenzorg en werkplezier.

Dit past bij je als

  • Je beschikt over een MBO- opleiding richting P&A of hebt meerdere jaren werkervaring in een vergelijkbare HR functie.
  • Je ervaring hebt met personeels- en loonadministratie.
  • Je bezit over actuele kennis van wet- en regelgevingen overige aspecten binnen jouw vakgebied.
  • Kennis van en ervaring met de CAO Ziekenhuizen is een pré.
  • Je jezelf herkent in een aantal kernkwaliteiten: ‘hands-on’, flexibel, team player, goede mondelinge- en schriftelijke vaardigheden en integer.

Je kiest voor MSB de Medici binnen Máxima MC omdat

    • Je gaat werken in een slimme, innovatieve regio die op meerdere fronten veel te bieden heeft.
    • Wij zijn uitgeroepen door Randstad tot de meest aantrekkelijke werkgever in de non-profit sector en dat voel je elke werkdag. 
    • Bij ons de gezondheid van onze patiënten in goede handen is. Om ons werk optimaal te kunnen doen, zorgen we goed voor onszelf en voor elkaar.
    • Onze 3400 medewerkers, van wie ruim 200 medisch specialisten, iedere dag werken aan de beste zorg. We innoveren en ontwikkelen. We bedenken nieuwe technieken en organiseren de zorg slim. Ons doel is om Brabant gezonder te maken, we doen dan ook veel ter preventie.
    • Wij als STZ-ziekenhuis meerdere topklinische functies hebben en veel opleidingsmogelijkheden bieden. Wij vinden het belangrijk dat iedere medewerker zich blijft ontwikkelen. Wij stimuleren en faciliteren dit.
    • Wij steeds meer vanuit waardegedreven zorg werken, waarbij samenwerking tussen verschillende afdelingen (maar ook verschillende zorgpartners) essentieel is.
    • Je in loondienst wordt aangesteld bij MSB de Medici voor de duur van 1 jaar. Bij goed functioneren is er uitzicht op een vast dienstverband. Deze functie is ingeschaald in FWG 45.
    • Wij een mooi arbeidsvoorwaardenpakket bieden zoals reiskosten, MKA - regeling en goede faciliteiten die het MMC te bieden heeft.
    • Wij als ziekenhuis steeds meer bezig zijn met verduurzamen. We maken deel uit van de top op het gebied van CO2-reductie in ziekenhuizen.

Lees meer over Máxima MC

Nieuwsgierig geworden?

Reageer dan via onderstaande button. Wil je eerst wat meer informatie over de vacature? Neem dan gerust contact op met Monique Leroux, HR Adviseur bereikbaar op telefoonnummer 040- 8889525 of stuur een mail naar personeel.msb@mmc.nl 

Sluitingsdatum van de vacature is 17 oktober 2025.

Voor iedere medewerker die wij aan willen nemen gaan we referenties na en vragen we een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) op.

Deze vacature verdwijnt na de sluitingsdatum van onze website. Je kunt de vacature naar jezelf mailen via onderstaand e-mailicoon.